Наші досягнення
Вихованці ПДЮТ - переможці та призери Міжнародних, Всеукраїнських та обласнихліто+ осінь 2017 н. рік + 2018рік +2019
№п/п | Захід | Дата | Учасники | Результат |
1 | Міжнародний молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» | 09.09.2017 | Дитяча телестудія «Ракурс» | 1.Лауреат за неігровий фільм «Острів сивої ковили».
|
2 | XII Міжнародний кінофестиваль «Кінокімерія» | 09.09.2017 | Дитяча телестудія «Ракурс» | 1.Номінація « Найкращий аматорський фільм» ІІІ місце фільм «Острів сивої ковили» 2.Номінація «Найкращий однохвилинний фільм» Фільм «Інший» 3.Диплом за участь – фільм «інший»; 4.Диплом за участь – фільм « Те, що не вмирає»
|
3 | Кубок «Колобка» | Вересень 2017 | Гурток туристичного багатоборства | ІІІ місце ( 8 чоловік) |
4 | Туристична олімпіада серед шкіл області | 5.10.2017 | Гурток туристичного багатоборства | І місце Верхньодніпровська СЗШ№2 ( 8 чол.) |
5 | Міжнародні змагання зі спортивного туризму серед юніорів «Волинь -2017» | 5-10.2017 | Гурток туристичного багатоборства | Мусіяк Рада, ІІІ місце в особистому заліку на дистанції «Комбінований туристичний маршрут»є |
6 | XXIIIтрадиційні відкриті обласні змагання з гірського туризму «Рукавичка-2018» 16-18.02 2018 м.Вільногірськ | 16-18.02 2018 | Гурток туристичного багатоборства | Шевчук Денис – І місце в особистому заліку (2007-2009).
КовратенкоАртем– ІІІ місце в особистому заліку (2005-2006). ІІІ місце на дистанції «гірські перешкоди» молодша.
ІІІ місце в загальному заліку молодша.
Сиропятов Михайло ІІ місце в особистому заліку ( 2003- 2004).
Мусіяк Рада І місце в особистому заліку ( 2003- 2004).
|
7 | Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні (відкритий кубок Полтавської області) м.Решетилівка. | 01-04 березня 2018 | Гурток туристичного багатоборства | Мусіяк Рада І місце в особистому заліку серед дівчат молодшої вікової групи на дистанції «Смуга перешкод» (особисто-командні змагання).
|
8 | Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”
| березень | Гурток малюнку та живопису | Марді Дік Даш Діана, переможець – робота «Дороги мого дитинства» |
9 | Обласні змагання з радіоелектронного конструювання | м.Дніпро, лютий | Радіо електротехнічний гурток | Рац Антон (старша група), Мамі ЗадехТагір ( молодша група), переможці. |
10 | Всеукраїнські змагання з радіоелектронного конструювання | м.Рівне, 27-28 березня | Радіо електротехнічний гурток | Рац Антон (старша група), Мамі ЗадехТагір ( молодша група), переможців командному заліку, ІІ місце в особистому |
11 | Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму – відкритих змагань Миколаївської області «кубок Буга» | Квітень | Гурток туристичного багатоборства | Мусіяк Рада - ІІІ місце в особистому заліку серед дівчат молодшої вікової групи на дистанції «особисто- командна смуга перешкод».
|
12 | Зональний етап конкурсу дитячої творчості Zефір__ | Квітень | Ансамбль барабанщиків | Переможці з авторською піснею Шарова А.В. |
13 | Зональний етап конкурсу дитячої творчості Zефір__ | Квітень | Гурт «Магніт» | Савєльєва Валерія , Січова Євгенія, вокал, переможці |
14 | Зональний етап конкурсу дитячої творчості Zефір__ | Квітень | Ансабль народної пісні | ІІІ місце |
15 | Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «GlorymusicFest@ | 12.05. | Ансабль народної пісні | Лауреат І ступеня |
16 | Міжнародний молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерелаXXVII» | 09.09.2018 | Дитяча телестудія «Ракурс» | 1.Лауреат за неігровий фільм «Слідами «дикого поля»».
|
17 | Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячого кіно та телебачення «Веселка» та Всеукраїнський відкритий конкурс юних аматорів «Ми – діти України» | 25.08.2018 | Дитяча телестудія «Ракурс» | Лауреат за фільм «Острів сивої ковили» та історичне дослідження в жанрі науково-популярного фільму.
|
18 | Обласний дитячо- юнацький фестиваль екранних мистецтв «Дніпровські погостини» | Грудень 2018 | Дитяча телестудія «Ракурс» | Диплом Лауреата ІІІ ступеню за роботу «Петрарка. Сонет № 267» в номінації «Однохвилинний фільм». |
19 | Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячого кіно та телебачення українського відкритого конкурсу фотоаматорів ««Веселка» та Всеукраїнського відкритого конкурсу фотоаматорів « Ми – діти України» . | 25.08.2018 | Дитяча телестудія «Ракурс» | Лауреат , Робота – фільм « Острів сивої ковили» |
| Обласний дитячо-юнацький фестиваль «Z_ефір» | 2018 | Театр танцю «Пролісок» | Участь |
| V Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «Glorymusicfest» | Травень 2018 | Театр танцю «Пролісок» | Диплом лауреата І ступеня, старша група; ІІ ступеня- змішана група; ІІІ ступеню-молодша група |
| фестиваль – конкурс «Танцюй українське» м.Кітен, Болгарія | Липень 2018 | Театр танцю «Пролісок» | Участь |
| Фестиваль-шоу «В гостях у Святого Миколая» М.Дніпро | Грудень 2018 | Театр танцю «Пролісок» | Диплом переможця |
| Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва та творчості «Новорічна феєрія» | Грудень 2018 | Театр танцю «Пролісок» | Диплом лауреата ІІІ премії |
2019 рік | ||||
20 | Відкритий регіональний фестиваль «шукаємо таланти» Полтава. | 07.04 | Театр танцю «Пролісок» | Диплом за ІІ місце в номінації «сучасний естрадний танець» IV категорія 12-14 років; Диплом за ІІІ місце в номінації «сучасний естрадний танець» IІІ категорія 9-11 років;
|
| Відкритий регіональний фестиваль «шукаємо таланти» Полтава. | 07.04 | Оркестр барабанщиків | Диплом за ІІ місце в номінації «сучасний естрадний танець» IV категорія 12-14 років;
|
21 | Міжнародний фестиваль –конкурс мистецтв «Хвиля талантів» | 07.04 | Театр танцю «Пролісок» | Диплом за ІІ місце в номінації «дитячий естрадний танець» IІІ категорія 9-11 років; Диплом за ІІ місце в номінації «сучасний естрадний танець» IV категорія 12-14 років; Диплом за ІІІ місце в номінації народно-стилізований танець» I категорія змішана;
|
| Обласний дитячо-юнацький фестиваль «Z_ефір» | 2019 | Театр танцю «Пролісок» | Участь |
| Обласні змагання з радіоелектронного конструювання | м.Дніпро, лютий | Радіо електротехнічний гурток | Мамі ЗадехТагір ( старша група), Пащенко Олександр (молодша група) переможці. |
| Всеукраїнські змагання з радіоелектронного конструювання | м.Рівне, 27-28 березня | Радіо електротехнічний гурток |
Мамі ЗадехТагір ( старша група), Пащенко Олександр (молодша група) участь |
| Обласний етап Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвячений всесвітньому Дню Землі | Березень 2019 | Гурт «Магніт» | Савєльєва Валерія, Сувалова Ангеліна - призери |